2019 April 22 - دوشنبه 02 ارديبهشت 1398
فهرست نظرات

از تاریخ: تا تاریخ: شامل عبارت: محل عبارت: تعداد نمایش:

شماره صفحه از 2828  »
1
کد مطلب: 6304 - عنوان: شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) واقعيتي انكار ناپذير
نام و نام خانوادگی: علیرضا - تاریخ انتشار: ١٨:٥٥ - ٠٦ بهمن ١٣٩٧
سلام خوب بود
2
کد مطلب: 12306 - عنوان: احمد الحسن و ادعاهای مضحکش (1)
نام و نام خانوادگی: جواد - تاریخ انتشار: ١٨:٥٥ - ٠٦ بهمن ١٣٩٧
salam
3
کد مطلب: 5099 - عنوان: آيا مرحوم كاشف الغطاء (ره) و آيت الله خوئي (ره)، منكر شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) بودند؟
نام و نام خانوادگی: عبدالله - تاریخ انتشار: ١٠:٢٢ - ٣٠ دي ١٣٩٧
پاسخ به نظر شماره 28948
درود و رحمت حق بر امثال برادر عزیز و بزرگوارم محمد آقا.
بسم الله الرحمن الرحیم
...وَ الَّذينَ اجْتَنَبُوا الطَّاغُوتَ أَنْ يَعْبُدُوها وَ أَنابُوا إِلَى اللَّهِ لَهُمُ الْبُشْرى‏ فَبَشِّرْ عِبادِ (17)الَّذينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ‏ أَحْسَنَهُ أُولئِكَ الَّذينَ هَداهُمُ اللَّهُ وَ أُولئِكَ هُمْ أُولُوا الْأَلْبابِ (18)... صدق الله العلی العظیم و صدق رسوله الامین الکریم صلی الله تعالی علیه و آله وسلّم
4
کد مطلب: 5067 - عنوان: آيا اهميت دادن به عيد نوروز بدعت نيست؟
نام و نام خانوادگی: افضلی - تاریخ انتشار: ٢١:٠١ - ٢٩ دي ١٣٩٧
شيخ طوسى (ره) نوروز و مهرجان را از اعياد اهل ‏ذمّه شمرده است
شيخ طوسى در مبسوط در احكام اجاره ميفرمايد:
و إن ءَاجَرَها إلى العيدِ فَإن أطلَقَ العيدَ لَم‏يَجُز حَتّى يُعَيِّنُهُ. و إن عَيَّنَ العيدَ فَقَال: عيدُ الفِطِر أو عيدُ الأضحَى، جازَ ذلكَ. و كَذلِكَ إن سَمّى عيدًا مِن أعيادِ أهلِ الذِّمَّةِ مثلَ المِهرَجانِ و النَّوروزِ جازَ ذلِكَ لِأنّهُ مَشهورٌ فيما بَينَ المُسلِميَن كَشُهَرتِهِ بَينَ أهلِ الذِّمَّةِ.
روشن است كه شيخ در اينجا نوروز و مهرجان را از اعياد اهل ذمّه شمرده و در مقابل اعياد اسلامى قرار ميدهد و معلوم مى ‏شود كه در ميان مسلمين متشرّع اين اعياد متداول نبوده است، گرچه به علّت همنشينى با اهل ذمّه تاريخ اين اعياد را ميدانسته ‏اند.
و بالجمله از سيره معصومين عليهم ‏السّلام و اصحاب به طور قطع به دست مى‏ آيد كه اين عيد در ميانشان متداول نبوده است و از سنن غيراسلامى ‏محسوب مى ‏شده كه اصحاب حتّى از دريافت هديّه در آن روز اباء داشته‏ اند. (المبسوط‏ فى ‏فقه‏الإماميّة، ج3، ص255 و 256.)
5
کد مطلب: 5007 - عنوان: چرا با وجود حضرت علي(علیه السلام)، فاطمه زهرا (سلام الله علیها) پشت در رفت؟
نام و نام خانوادگی: B.U.L - تاریخ انتشار: ١٢:٠٢ - ٢٩ دي ١٣٩٧
پاسخ به نظر شماره 23321
عمری.چجوری ایه قران رو معنی کردی؟وَامْسَحُوا بِرُءُوسِكُمْ وَأَرْجُلَكُمْ رو چجوری میگی پاهایتان رو بشویید؟وامسحوا یعنی شستن یا مسح کردن؟
اخه تو روز روشن ترجمه ی غلط میکنی؟
اخر کار هم نوشتی ارجلکم به فَاغْسِلُوا بر میگرده خخخخخ . میشه بگی چجوری برمیگرده در صورتی که قبلش اومده وامسحو برؤسکم و ارجلکم؟
6
کد مطلب: 9270 - عنوان: معرفی عقیل هاشمی کارشناس شبکه وهابی
نام و نام خانوادگی: محمد - تاریخ انتشار: ١٤:٤٨ - ٢٨ دي ١٣٩٧
برادران اهل سنت بدانند ما در کنار آنها هستیم و همانطور که رهبر عزیزمان آیت الله خامنه ای فرمودند:" تشیع انگلیسی و تسنن آمریکایی دشمن اسلام اند". مرگ بر اسرائیل مرگ بر اموی
7
کد مطلب: 12333 - عنوان: هتک حرمت آيات شريفه قرآن کریم از سوی سعودی‌ها + عکس
نام و نام خانوادگی: علی - تاریخ انتشار: ٢٠:٠٩ - ٢٧ دي ١٣٩٧
سلام،قابل توجه عزیزان اهل سنت که به این وهابی هادلبستگی دارند،چرانمی خواهیدباورکنیداین جماعت یهودی هستند واصلا اعتقادی به اسلام ندارند.ودشمن مسلمانان هستند.همکارانی دارم که به شدت مدافع این جماعت هستند وآنها رامسلمان واقعی می دانند.این هم دلیل ومدرک اسلام این جماعت.الحمدالله که خودشان همدیگر رارسوا می کنند.یاعلی
8
کد مطلب: 12250 - عنوان: نظر کارشناس وهابی درمورد سَرور جوانان اهل بهشت
نام و نام خانوادگی: مهدی - تاریخ انتشار: ١٩:٤٥ - ٢٦ دي ١٣٩٧
حضرت عيسي مسيح(ع) هراسان در حال دويدن بود، انگار از چيزي فرار مي‌کرد، بين راه فردي جلوي ايشان را مي‌گيرد و مي‌گويد، از براي چه اينچنين مي‌دوي؟ آن هم هراسان و مضطرب؟!
حضرت عيسي به او پاسخ مي‌دهد، اينگونه؛ از دست آدمي نادان و احمق مي‌گريزم.
آن مرد گفت؛ تو آن مسيحي نيستي که کور و کر را شفا مي‌دهي، تو آن نيستي که سر غيب و اسم اعظم مي‌داني و آن را که بر مرده مي‌خواني، زنده مي‌شود؟
حضرت عيسي(ع) پاسخ مي‌دهد؛ آري من همانم.
آن مرد دوباره مي‌پرسد؛ پس از که مي‌ترسي که اينگونه مي‌گريزي؟
حضرت مسيح(ع) اينگونه پاسخش مي‌دهد؛ با سر غيب و اسم اعظم همه آنها را انجام دادم، اما با همه مهرباني خود هزاران بار آن را بر فردي نادان و احمق خواندم اما درمان نشد.
آن مرد باز پرسيد؛ چرا دفعات پيش چنان شد و اثر کرد، اما اين بار اثر نکرد، هر دوي آنها رنج و عذابي است؟
حضرت عيسي(ع) اين بار پاسخي داد بس عميق؛ رنج حماقت قهر خداوند است، اما رنج کوري و کري ابتلا و آزمايشي براي انسان است. ابتلا موجب مي‌شود که رحمت خداوند به جوش آيد و از گناهان درگذرد، اما حماقت و ناداني، رنجي است که موجب صدمه به خود و ديگر ا نسان‌ها مي‌شود.
9
کد مطلب: 5227 - عنوان: آيا روايت « العلم نقطة كثرها الجاهلون » از قول امام علي عليه السلام صحت دارد ؟
نام و نام خانوادگی: رضا - تاریخ انتشار: ٠٠:٠٦ - ٢٥ دي ١٣٩٧
تشکر از مطلب بسیار خوبتون
10
کد مطلب: 8249 - عنوان: دروغ بستن به نهج البلاغه درباره شستن پا دروضو
نام و نام خانوادگی: محمد مهدی احمدی - تاریخ انتشار: ١١:٠٥ - ٢٤ دي ١٣٩٧
اینا ی روز دروغ نگن میمیرن
11
کد مطلب: 2738 - عنوان: اين عكس "ابوبكر" خليفه اول اهل سنت است
نام و نام خانوادگی: صدیقه - تاریخ انتشار: ٢٠:٠٢ - ٢٣ دي ١٣٩٧
پاسخ به نظر شماره 75046
اصل سوالاتتون اشتباهه.کمی بر روی کتب دینی قوی تمرکز کنید جواب ها و شبهه ها رو پیدا میکنید.پ.ن:منظور از اصل سوال اینه که اینها رو به شما گفتن و شما فکر میکنید صحیحه ولی واقعیت چیز دیگری است.
12
کد مطلب: 6297 - عنوان: ازدواج امام زمان(عليه السلام)
نام و نام خانوادگی: امید - تاریخ انتشار: ١٩:٣١ - ٢٣ دي ١٣٩٧
پاسخ به نظر شماره 58073
امام زمان علیه السلام تنها در شب ظهور به اضطرار می رسند بخاطر نهایت رسیدن ظلم و ستم و هرج و مرج و...لذا در غیر آن در کنف حمایت خداوند امام مامون هستند و زندگی عادی و با تفوتهایی بخاطر شرایط زمان غیبت دارند
13
کد مطلب: 6211 - عنوان: چه كساني اهل بدعتند؟
نام و نام خانوادگی: رضا - تاریخ انتشار: ١٩:٢٨ - ١٨ دي ١٣٩٧
سلام خدمت یکایک دوستان.
دنیای هرکس به اندازهء وسعت فکر اوست...
بانهایت تأسف ازدوستانی که نزدیک شدن به خدا رو بارفتن به این مکانها میبیند گرفته تااااا عزیزی ک به توهین و... متوسل شده هرکدام بنآبه نهایت دانایی و فهمش از دنیآ که درآن زندگی میکنم به زبان میآره... خودش اصلا متوجه نیست دقیقا خودشم نفی کرده توی جماه ای که مثلا بیان نظرشون بوده..
بیام بجای اینکه وقتمونو بیجهت هدر بدیم دنیآمونو بزرگتر کنیم تا حداقل وظیفهء ابتدایی و اصلی انسان بودنمآن رو بجآ آورده باشیم.
تفکر ازهر عبادتی بالاتر است. انشاالله...
14
کد مطلب: 6012 - عنوان: مهدي موعود(عج) و ديدگاه شيعه و سني
نام و نام خانوادگی: حجت اله عرفانیان - تاریخ انتشار: ١٤:٥٩ - ١٧ دي ١٣٩٧
شیعیان جزو با هوش ترین و دانشمند ترین مردم دنیا میباشند دارای هوش برتر جهان میباشند چون امام آنها قائم آل محمد مغز متفکر جهان است به تمام علوم آگاه میباشد زبان تمام مردم دنیا را می داند زبان تمام حیوانات و پرندگان را میداند شما انگشت کوچک ایشان هم نمی شوید چرا تمام پیامبران در برابر عظمت خداوند به خاک افتادن پیامبر اسلام هم به خاک سجده می نمود وقتی پیامبر رحلت نمود شیعیانش که نامشان 12 بار در قرآن آمده وان من شیعه الابراهیم اذ جاء ربه بقلب سلیم شیعیان از خاک مرقد مطهر خاتم پیغمبران برای نماز استفاده می نمودند موقع نماز 7 جای بدن باید با خاک در تماس باشد ثبع المثانی من القرآن العظیم 7دوره کعبه 7 سنگ به سه شیطان در مکه هر کدام 7 سنگ میزنیم نام ائمه شیعه بدون تکرار در قرآن 7 بار آمده حروف محمد 4 3علی = 7 نام 14 معصوم هم بدون تکرار7 بار چهار{محمد {فاطمه} چهار علی} دو حسن حسین جعفر موسی که در راه است با عصای موسی و انگشتر حضرت سلیمان ما شیعیان همه ادیان الهی را از صمیم قلب دوست میداریم و آن بزرگواران را بزرگان خود میدانیم حضرت موسی و حضرت عیسی حضرت محمد فرقی با هم ندارند همه عزیر دل ما هستند عزیز جان برادر با هرتپشی که در دل آگاه است یک نغمه لا اله الا الله است توحیدنبوت امامت هر سه در گفتن یک علی ولی الله است به علم ابجد لا اله الا الله محمد رسول الله علی ولی الله 169 لا اله الا الله امیر المومنین علی ولی الله 169 علی 110 59 مهدی = 169 196 دین اسلام = 365 روز سال صاحب خانه کیست علی در کعبه چون آمد به دنیا شکاف کعبه می گوید همین را بی اذن علی قدم مزن بر محراب هم زاده محرابو شهید محراب علیست سایه پیغمبر ندارد هیچ میدانی چرا آفتابی چون علی در سایه پیغمبر است گفتم که روم سایه لطفش بنشینم گفتا که علی نور بوود سایه ندارد اگر کسی صاحب خانه را نشناسد و فقط داد بزند کسی برایش درب خانه را باز نخواهد کرد صاحب خانه کعبه اول متعلق به الله بود رسول الله آمد علی آمد قائم آل محمد هم خواهد آمد در حقیق مالک اصلی خداست این امانت چند روزی دست ماست کعبه سنگیست که ره گم نشود حاجی احرام دگر بند ببین یار کجاست59یارصدیق دین 59 مهدی 59 آخرین امام دین اسلام59= 9 5=14 معصوم گل سر سبد 14 معصوم خانه کعبه چندین بار خراب شده و دوباره باز سازی شده اگر امام مهدی دوباره بخواهد آن را باز سازی کند ما مسلمانان جهان همه کمکش خواهیم کرد در حقیقت کعبه دلها علیست قلب تپنده آسمان زمین مهدیست پسرم این سئوال را از اینجانب کرد من هم جوابش را دادم خوشحال شد
15
کد مطلب: 5043 - عنوان: چهل روايت صحيح در اثبات امامت از كتاب هاي شيعه و سني
نام و نام خانوادگی: ذوالفقار - تاریخ انتشار: ١٤:١٣ - ١٥ دي ١٣٩٧
آیا اسم ائمه در کتب مقدس هم آمده است؟
پاسخ:
با سلام
در تورات سفر پیدایش آمده است که خداوند به حضرت ابراهيم فرمود: « اما در باره اسماعيل تو را اجابت فرمودم اينك او را بركت داده بارور گردانم و او را بسيار كثير گردانم دوازده رئيس(امیر) از وي پديد آيند و امتي عظيم از وي به وجود آورم.
کتاب مقدس، سفر پیدایش، باب16، جمله22
در كتاب ادريس آمده كه حضرت آدم پرسيد: «پروردگارا اين انوار با عظمت و جلال كيانند. خطاب رسيد اينها اشرف مخلوقات من و واسطه بين من و ساير آفريدگانند. اگر اينها نبودند من ترا نمي آفريدم و نه آسمان و نه زمين و نه بهشت و نه جهنم و نه آفتاب و نه ماه را، عرض كردم پروردگارا نام اينها چيست؟ خطاب رسيد به ساق عرش بنگر چون نگريستم ديدم اين پنج نام مبارك نوشته شده: پارقليطا (محمد) ايليا (علي) طيطه (فاطمه) شِبّر (حسن) شُبّير (حسين)
بشارات عهدين، تهران، ناشر دارالكتب الاسلاميه، ص 230
در انجيل برنابا مي نويسد: «چون آدم و حوا از بهشت بيرون شدند، مشاهده كردند كه بالاي دروازه بهشت نوشته اند: «لا اله الّا الله محمد رسول الله.
انجيل برنابا، 41 / 33
همچنين در انجيل برنابا ذكر شده كه «راست مي گويم كه پسر ابراهيم همان اسماعيل بود كه واجب است كه از نسل او بيايد مسيا (حضرت محمد) كه ابراهيم به او وعده داده شده بود كه همه قبائل زمين او بركت يابند.
برنابا، 208 / 7، بشارات عهدين، ص 214
موفق باشید
گروه پاسخ به شبهات مؤسسه تحقیفاتی حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف)


16
کد مطلب: 8347 - عنوان: آيا عمر سند و قباله‌ي فدك را از دست حضرت زهرا (س) گرفت و پاره كرد؟
نام و نام خانوادگی: محقق - تاریخ انتشار: ١٠:١٢ - ١٥ دي ١٣٩٧
پاسخ به نظر شماره 69931
بحث راجع به سبط بن جوزی است، نه ابوالمعالی جوینی !!!!!!!!!!!
17
کد مطلب: 5067 - عنوان: آيا اهميت دادن به عيد نوروز بدعت نيست؟
نام و نام خانوادگی: قمصر - تاریخ انتشار: ١٧:٤٣ - ١٣ دي ١٣٩٧
بين فرمايش حضرت موسى‏ بن‏ جعفر عليهماالسّلام كه فرمودند: إنَّهُ سُنَّةٌ لِلْفُرْسِ وَ مَحاها الْإسْلامُ وَ مَعاذَ اللَهِ أَنْ‏نُحْيِىَ ما مَحاهُ الْإسْلامُ، و فعل حضرت أميرالمؤمنين عليه‏أفضل‏ صلوات‏ المصلّين كه هديّه نوروزى را پذيرفته و مطايبه و شوخى ‏نموده و ازباب مدارا با آن بوده که از دین نرنجد و فرمودند: نَيرزونا كُلَّ يَوْمٍ، هيچ تعارض و منافاتى نيست؛ زيرا عمل أميرالمؤمنين عليه‏السّلام در مقابل يك شخص تازه مسلمان يا كافر ذمّى است كه توقّعى از او نيست و به عنوان يك عادت چنين كرده و نمى ‏توان او را يك‏باره تكليف به ترك آداب و رسوم نمود و مدارا با ذمی و یا تازه مسلمان از مسلمات مقبوله اسلامی است.
18
کد مطلب: 5067 - عنوان: آيا اهميت دادن به عيد نوروز بدعت نيست؟
نام و نام خانوادگی: قمصری رسول - تاریخ انتشار: ١٧:٢٤ - ١٣ دي ١٣٩٧
پاسخ به نظر شماره 75147
در پاسخ به پاسخ گروه تاریخ به عرض می رسانم که: کتب تاریخ یا حتی کتب روایی اهل سنت برای شیعه اگر کاشف از قول و فعل و یا تقریر معصوم باشد به همان مقدار معتبر است.
خود سایت شما پر است از استناد به روایات و تواریخ مقبوله فریقین! رفتار و عملکرد تشیع با تاریخ عملکرد تعبدی نیست بلکه تعقلی است اگر خبری را مورخی نقل کند و قرائن آن را تأیید کند قابل نفی نیست از نظر شیعه قابل قبول است. بسیاری از روایات اهل سنت با تأیید در کتب شیعه آمده و همچنین عکس آن و صرف وجود یک واقعه تاریخی در کتب اهل سنت دلیل بر نفی آن نیست ضمنا بسیاری از وقایع حقه در کتب تاریخ اهل سنت وارد شده گرچه مطالبی مدسوس و یا مغفول یا مجعول نیز هست. لذا به عرض میرسانم: نفی مطلق کتب تاریخی اهل سنت -تاریخ الکبیر- خلاف روش اجتهادی شیعه و مورخین کرام این مذهب حقه می باشد.
19
کد مطلب: 12250 - عنوان: نظر کارشناس وهابی درمورد سَرور جوانان اهل بهشت
نام و نام خانوادگی: سپهریان - تاریخ انتشار: ١٤:٢٣ - ١٣ دي ١٣٩٧
کاش می شد با این به اصطلاح شیخ صحبت کرد ... حسین (ع) خطا کرد ! علی اصغر حسین (ع) هم خطا کرد ؟؟؟ طفل کوچک شیرخوار هم در خطا بود ؟ خطایش اونقدر بزرگ بود که حدّش ذبح وحشیانه و قتل فجیع بود ؟؟ مگر در مذهب لا مذهب شما برای خطا و جرم و گناه حد و حدود شرعی و قانونی و سن و سال تعریف نشده ؟
از این گذشته خودت داری میگی حسین(ع) خطا کرد ، ÷س جرم و گناه نکرد که حدّش قتل باشه!!!!!
خطای حسین(ع) چه بود؟ او که به دعوت کوفیان و به دعوت همان کسانیکه تو امت اسلامشان میخوانی و بیعت کننده با یزید ، به کوفه نیامد؟؟ مگر به آنها نگفت اگر از دعوت خود پشیمان هستید اجازه بدید برگردم اجازه ندادند ؟؟ تمام مورخان جهان ، مسلمان و غیر مسلمان،شیعه و سنی این موضوع را تایید میکنند!!
پس وقتی سواد نداری غلط میکنی که حرف میزنی...
یزید امیر المومنین است؟؟ خطبه زبیر ابن عوام را بخوان که گفت یزید شرب خمر میکند میمون بازی و سگ بازی می کند زن باره و حرام کاره است . چنین شخصی لیاقت دارد که تو و امثال تو امیر المونینش بخوانید ؟؟ مگر اینکه خودتان هم مانند امیرتان باشید که هستید..
20
کد مطلب: 5219 - عنوان: چرا ديه زن نصف ديه مرد است؟
نام و نام خانوادگی: رباب اقاجانزاده - تاریخ انتشار: ١٧:١٥ - ١٢ دي ١٣٩٧
با سلام .درمورد قانون دیه . ارث اگر عدالت اسلام را بپذیریم .این قانون نفی میشود .چرا که انسانها برابرند مگر در عقل وایمان .بنابراین این هم از همان قوانین مرد سالاری در طول تاریخ گرفته شده است .نگهداری فرزند و زایمان از سخترین مشاغل دنیاست .طوریکه میگویند اگر این درد حاملگی را به مردان میدادن دو ماهه سقط میکردند .بنابراین جامعه رشد یافته امروز که زن هم خانه و هم بیرون خانه کار میکند این قوانین را قبول نداریم .باید باتوجه به شرایط زمانی قوانین بروز رسانی شوند .
پاسخ:
با سلام
درست نیست که وقتی در مورد موضوعی می خواهیم صحبت کنیم فقط از یک زاویه به آن نگاه کنیم.
شما می گویید اسلام در مواردی مثل دیه و ارث عدالت را در مورد زن ها رعایت نکرده است؛اما اگر نگاه جامع تری به اسلام داشته باشید و بقیه احکام را هم مد نظر قرار دهید آن وقت می فهمید که چنین نیست.
درست است که در دیه و ارث از نظر مالی مرد 2 برابر زن است؛ ولی از آن طرف اسلام برای زن مباحث مالی دیگری قرار داده است که اصلا برای مرد قرار نداده است نه این که نصف آن را قرار دهد؛ مثلا زن در ازدواج مهریه می گیرد در حالی که مرد هیچی دریافت نمی کند و باید آن مهریه را پرداخت کند، در ازدواج بر مرد واجب است که نفقه زن را بدهد یعنی خرج زندگی زن را مرد باید تأمین کند.
در مهریه و نفقه زن از نظر مادی چیزی بهره می برد و مرد نه تنها چیزی بهره نمی برد بلکه باید آن موارد را هم خودش پرداخت کند؛ اما در ارث و دیه زن آنجا بی بهره نیست و نصف مرد دریافت می کند.
وقتی این ها را کنار هم نگاه می کنیم می بینیم که عدالت رعایت شده است.
اکثر زن ها چون ازدواج می کنند از مهریه و نفقه برخوردار می شوند؛ اما نسبت به دیه و ارث، موارد دیه خیلی زیاد نیست و ارث هم از نظر تعداد خیلی کمتر از مهریه است؛ لذا می توان گفت زن بهره اضافه تری نسبت به مرد در این احکام می برد.
در رابطه با درد زایمان که برای زن قرار داده شده است، در مقابل اجر و ثواب زیادی هم برای زنان قرار داده شده است که مرد از آن محروم است؛ مثلا این که وقتی زن مؤمنه ای زایمان می کند مثل کسی است که تازه از مادر متولد می شود، خداوند به خاطر تحمل این سختی تمامی گناهان او را می بخشد و در مقابل جهاد و کار برای مخارج زندگی را خدا بر عهده مرد گذاشته است که هر دو خطرات بسیاری را دارند.
در رابطه با زنانی که بیرون از خانه کار می کنند، آن هایی که شوهر دارند، خداوند از این زنان چنین کاری را نخواسته است و شوهر آن ها را مکلف کرده است که مخارج زندگی را تأمین کنند.
موارد نادری وجود دارد که زنان سرپرست خانوار هستند که یک قانون را هیچگاه با موارد نادر آن نمی سنجند.
موفق باشید
گروه پاسخ به شبهات مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف)صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو | جستجو | پیوندها | لیست نظرات | درباره ما | فروشگاه | طرح پرسش | گنجینه ولایت | نسخه موبایل | آثار و تألیفات | العربیة | اردو | English